Nadchodzące Imprezy

Bifor z Mikołajem / 06/12/2019 @ 21:00

Specjalny, mikołajkowy bifor w Klubie Wolność!
Zapraszamy Mikołajów i Panie Mikołajowe na te wyjątkowe wydarzenie. W tę zimową noc nasi barmani przygotują dla Was bardzo mroźne drinki! A o oprawę muzyczna zadba Dj Filo.

Wejście: 10zł
Każdy w czapce lub stroju mikołaj wchodzi za FREE!

Kontakt: 509707572

UWAGA!!! W celu zapewnienia komfortu oraz bezpieczeństwa Klub WOLNOŚĆ zastrzega sobie prawo do selekcji gości I 21+

MIKOŁAJKI Z PAC1 / 07/12/2019 @ 21:00

Zapraszamy w najbliższą sobotę na mikołajki w klubie Wolność, funkcję mikołaja w ten szczególny wieczór będzie pełnił dj Pac1, który 30 października zdobył Mistrzostwo Świata DJ IDA 2019 w kategorii Show! GRATULUJEMY!

Nasza niezastąpiona ekipa za barem przygotuje Wam swoje autorskie drinki w świątecznych aranżacjach , to co wodzimy się?

Wstęp: 20 PLN

CHRISTMAS NIGHT / 25/12/2019 @ 21:00

Zapraszamy Was w pierwszy dzień świąt na imprezę "Christmas Night"
tej nocy o świąteczny klimat na parkiecie zadbają Harry i Badflame, a swoim pięknym głosem wesprze ich LiLi.

Nasza Ekipa za barem przygotuje Wam swoje świąteczne, autorskie drinki.

TO CO?

Nie bądź jak Kevin, nie siedź sam w domu i wpadaj do Nas!
Do zobaczenia przy barze!

Start: 21:00
Wejście 20 PLN

Sylwestrowa Wolność / 31/12/2019 @ 21:00

Rozstania bywają trudne, ale już czas pożegnać się z 2019. Tylko jak? Najlepiej godnie, z klasą i stylem – wśród fajnych ludzi, dobrej muzyki i świetnego klimatu. Dlatego drzwi klubu Wolność będą dla Was otwarte w Sylwestra – abyście ostatni raz w tym roku przeżyli niezapomnianą imprezę oraz skosztowali autorskich drinków serwowanych przez naszych znakomitych barmanów.

W muzyczny szampański nastrój wprowadzi Was natomiast DJ FILO serwujący nostalgiczną podróż muzyczną przez największe przeboje ostatniego roku z domieszką tych nieśmiertelnych hitów ostatnich lat. Wszystko to w klubowych aranżacjach!

Start: 21:00
Wstęp - 50zł

Opcje dodatkowe:
★ Loża + Catering 150zł / osoba
MENU * obowiązkowa wcześniejsza rezerwacja
* Dokonujemy rezerwacji jedynie całych loży (5, 6, 8 - osobowe)