Nadchodzące Imprezy

Exclusive Night ★ Adamus & Twister | 14/03/2020 @ 21:00

Klub Wolność i Radio Eska mają zaszczyt zaprosić Was 14 Marca na nowy cykl imprez "EXCLUSIVE NIGHT " Za dekami tego wieczoru doskonale znany Dj ADAMUS, a wspierać go będzie dj TWISTER

DJ ADAMUS - wyjątkowa postać, polski DJ i producent muzyczny, a także dziennikarz radiowy i osobowość telewizyjna.
DJ TWISTER - polski DJ i producent muzyczny. Grzegorz Czerkasow znany przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Snuz.

---------------------------------------------------------
Start godzina 21:00 / Wstęp 20 zł

---------------------------------------------------------
UWAGA!!! W celu zapewnienia komfortu oraz bezpieczeństwa Klub WOLNOŚĆ zastrzega sobie prawo do selekcji gości I 21+

Nasi Ludzie | 06/03/2020 @ 22:00

Tusovka - czyli melanż z języka rosyjskiego.
Tej nocy w naszych głośnikach zabrzmią najlepsze utwory od wschodnich gwiazd: Little Big, Jah Khalib, Big Baby Tape, Feduk, Allj, Pharaoh, Max Korzh, Grebz i inni.

Wjazd 15zł / Start 22:00

Wolność dla Pań | 07/03/2020 @ 21:00

Zamiast goździków - bukiet drinków, dodatkowo za wstęp Panie płacą tylko 50%. Tak klub Wolność będzie świętować Dzień Kobiet.

Dziewczyny, zasłużyłyście na dobrą imprezę, dlatego już 7 marca zagra dla Was mistrz Europy w mix-owaniu DJ PAC1.

Tej nocy oddacie się tańcom, przy których puścicie w niepamięć wszystkich najgorszych mężczyzn, jakich spotkałyście w swoim życiu. W zamian oferujemy doborowe towarzystwo i wyborne autorskie drinki serwowane przez naszych barmanów.

Uwierzcie nam, w ten weekend nie znajdziecie lepszej imprezy.

-----------------------------------------------
Mamy też Promo na każdą kieszeń
Do godziny 22:30:
- piwo Okocim 0,5l,
- Finlandia 40ml,
w super cenie 5zł.
-----------------------------------------------
Start godzina 21:00
Wstęp:
Panie - 10 zł
Panowie - 20 zł

Friday Vibes | 13/03/2020 @ 21:00

Koniec tygodnia najlepiej uczcić w najlepszym klubie w Trójmieście, dlatego tez zapraszamy Was na imprezę "Friday Vibes". Czego możecie się spodziewać tej nocy?
Mieszanki autorskich drinków i wyśmienitych miksów muzycznych, które zaserwują Wam nasi barmani oraz dj Harry.

Mamy też Promo na każdą kieszeń
Do godziny 22:30: